Turkotek EV02 Kablolu Gps Takip Cihazı

 

Turkotek EV02 Kablolu Gps Takip Cihazı ile Daha Güvenli Bir Hayat

 

Sahip olduğunuz araba veya motorun güvenliği şimdi sizin elinizde. Artık arabanızın veya motorunuzun çalınma korkusu ile yaşamak zorunda kalmayacaksınız. Ya da park ettiğinizde bulmakla uğraşmayacaksınız. Bu parça ile her şey daha da kolay. Yapmanız gereken tek şey bu cihazı almak, arabanıza veya motorunuza takmak ve tek bir tuşla uzaktan yönetmek.

 

Turkotek EV02 Kablolu Gps Takip Cihazımızı Harika Özellikleri ile Sizlere Sunuyoruz

 

 

Harika özellikler diyoruz çünkü aklınıza gelebilecek/gelemeyecek her şeyi barındırıyor cihazımız. Wanwaytrack uygulaması ile Turkotek EV02 Kablolu Gps araç takip cihazınızı istediğiniz an izleyebilir, verilerinizin hepsine ulaşabilir ve cihazınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Uygulamamız tüm işletim sistemlerinde ücretsizdir ve Türkçe dil desteğine sahiptir. Elinizdeki telefonun işletim sisteminin uymama korkusunu yaşamanıza gerek yok. Çünkü bu parçamız her iki işletim sistemi ile de uygundur.

 

Yani hem İOS hem Android işletim sistemine sahip kullanıcılarımız hepsi bu cihazı alıp kullanabilecekler artık. Dediğimiz gibi yapmanız gereken tek şey Turkotek Marka EV02 Kablolu Gps araç takip cihazımızı aldıktan sonra SMS veya yazılım ile uzaktan takip etmeniz. Bu şekilde cihazımızdan aracınızı takip ederek bulmanız ve güvenliğini sağlamanız daha kolay olacak.

 

Bunun yanı sıra, cihazımız özel kasası ile de çok meşhurdur. Sahip olmuş olduğu özel kasası ile dış etkenlerden kendisini tamamıyla korumaktadır. Yağmur, nem, sıcaklık ya da herhangi bir dış etken cihazımızın sahip olduğu su geçirmez özelliği ile kesinlikle zarar görmez ve çalışmasını durdurmaz. O yüzden bu açıdan da endişeniz kesinlikle olmasın. Peki, bitti mi özelliklerimiz? Hayır.

 

Bir diğer özelliğimiz ise cihazımızı sadece aracınızı takip etmek ve bulmak için kullanmayacak olmanız. Peki bu cümlenin anlamı ne? Hemen size açıklayayım. Şimdi bu cihazımız ile aracınızı elinizdeymiş gibi düşünmenizi istiyoruz. Peki aracınızın sizin elinizde olması demek ne demek? Aracınıza her şeyi tek tuşla yapabilirsiniz demek.

 

Yani mesela bu cihazımız sayesinde cihazı taktığınız aracın motorunu istenmeyen bir durum ile karşı karşıya kaldığınız zaman aracınızın hareket kabiliyetini kısıtlamak amacıyla araçlarınızın motorunu uzaktan durdurabilirsiniz. Kulağa hoş geliyor değil mi? Bence de evet ve bunu yapmanız için yapmanız gereken tek şey aracınıza takmış olduğunuz cihazımızı kontrol ettiğiniz uygulama üzerinden komut göndermek olacaktır. Ayrıca şuna da değinmek isterim ki, bu yapmış olduğunuz aracın motorunu durdurma komutu kesinlikle aracınıza veya aracınızın motoruna zarar vermez.

 

 

 

 

 

Sizlere bahsedeceğim cihazımızın bir diğer özelliği ise ACC ateşleme algılamadır. Bu ACC ateşleme algılama nedir peki? Bu özellik aracınızın açık ya da kapalı olduğunuz bilmek amacıyla cihazımızda bulunmaktadır. Yani aracınızdan çok uzaktayken, aracınızın açık kaldığına dair şüpheye düşerseniz, öğrenmek için geri dönüp bakmanıza gerek kalmaz. 

 

Turkotek Marka EV02 Kablolu Gps Araç takip cihazınızı kontrol etmiş olduğunuz sistem üzerinden bakarak öğrenebilir ve eğer açık unuttuysanız kapatabilirsiniz. Peki Turkotek Marka EV02 Kablolu Gps araç takip cihazımız sadece bunları mı yapıyor, bu özelliklere mi sahip? Hayır. ‘’Aracınız kaç kilometre hızla gidiyor?’’ ya da ‘’Aracınıza biri çarptı mı?’’ ya da ‘’Aracınız çekiliyor mu?’’ sorularına bu cihaz ile rahatlıkla cevap verebilirsiniz. Ayrıca bu cihaz sayesinde geçmiş konumunuzun ya da günlük/aylık kilometrenizin raporunu şimdi daha çabuk elde edebileceksiniz.

 

Son olarak, bilmeniz gereken bir şey var. Kesinlikle IMEI kaydı olmayan kaçak şekilde satılan mallara itibar etmenizi istemiyoruz. Bu ürünü almadan önce alacağınız yerdeki satıcıdan mutlaka IMEI numarasını istemelisiniz. IMEI numarasını aldıktan sonra BTK ekranında da sorgulamayı unutmayınız.

 

 

Turkotek Marka EV02 Kablolu Gps Cihazımızın Kurulumu Nasıl Gerçekleşir?

 

 

Herhangi bir (Turkcell, Vodafone, TurkTelekom vb.) GSM operatörlerinden almanız gereken bir sim kartı yeterli olacaktır. Fakat bu sim kartını alırken sim kartının 2G GSM ağ destekli olmasına dikkat ediniz. Aldıktan sonra bu sim kartı Turkotek Marka EV02 Kablolu Gps araç takip cihazının içine takmanız yeterlidir. Bundan sonraki aşamada ise cihazınızın çalışıp çalışmadığına bakabilmek için cihazınızın cihaz içi tellerini bir güç kaynağına bağlamanız gerekiyor.

 

Güç kaynağına bağladıktan sonra cihazımızdaki üç tane LED ışığının yanıp söndüğünü görmeniz gerek. Bu LED ışığı çok hızlı yanıp sönmemesi lazım. Yavaş yanıp sönmesi ya da hiç yanıp sönmemesi cihazınızın iyi bağlandığını ve çalıştığını gösterir.

 

Son olarak yapmanız gereken şey ise uygulamamızı yüklemeniz ve uygulamamıza giriş yapmanızdır. Tüm bu adımları tek tek gerçekleştirdikten sonra cihazınız ile aracınızı izlemek için kullanmaya başlayabilir ve bu sayede aracınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Turkotek Marka EV02 Kablolu Gps Cihazınızı Aracınızda Nereye Takmalısınız?

 

Cihaz aracınızın güvenliğini sağlamak için üretilmiş olsa da cihazı aracınıza takarken çok dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Bu noktaya dikkat edemedikten sonra cihazı aracınıza takmanızın bir anlamı kalmaz. Dikkat etmeniz gereken şey cihazı mümkün olduğunca zor ulaşılacak ya da doğruca gözle görülmeyecek bir yere takmanız gerektiğidir.

 

Çünkü bu durum hırsızlık yapıldığında cihaza aracı çalan kişinin ulaşmamasını sağlar. Eğer ulaşırsa cihazı aracınızdan çıkartacaktır ve bunu yapınca aracınız ile aranızdaki tüm bağlantı kopmuş olacaktır. Tabi cihazınız çıkarılır çıkarılmaz bağlantı kopmayabilir. 10 ila 16 saat aralığında hala çalışmaya devam edebilir. Zaten cihaz çıkartıldığında size hemen bunun uyarısı verilir ve bundan sizin haberiniz olur. Ama bunların yaşanmaması için cihazınızı torpido gözüne veya direksiyon kutusu gibi zor ulaşılacak yerlerde kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Turkotek Marka EV02 Kablolu Gps  Cihazı Nerede Kullanırız?

 

Turkotek Marka EV02 Kablolu Gps Cihazımız takip cihazı adı altında hem araba takip cihazı olarak hem motor takip cihazı olarak kullanılmaktadır.

 

Yani anlayacağınız sadece arabaya sahip insanlar bu cihazı alıp kullanmıyorlar. Hatta firmamız bu cihazı arabası olan kullanıcılarımızdan çok motosikleti olan kullanıcılarımıza daha çok satmaktadır. Motorların çalınma durumları çok daha fazla olduğundan dolayı motor kullanan kullanıcılarımız daha çok aracın güvenliğini sağlamak amacıyla bu cihazımızı almakta ve motor takibi yapmaktadırlar.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR