HAKKIMIZDA

Bundan tam 19 yıl önce Türkiye’de açılan internet alışveriş sitesinde başladı maceramız. Kendi özel ilgimizin de olduğu elektronik ürünleri yurtdışından ithal edip Türkiye pazarına satmaya başladık. Her geçen yıl Türkiye’de ihtiyaç duyulan elektronik ürünler üzerinde yoğunlaşarak bu konudaki deneyimlerimizi arttırdık. Yaklaşık 5 yıldır GPS araç takip sistemlerinin satışını yapmaktayız. Bu dönemlerde Türkiye’de satışı yapılan ve üretilen tüm Gps Araç Takip cihazları üzerinde yoğunlaştık. Gps Araç Takip Cihazların çalışma prensipleri, müşterilerin cihazdan beklenti ve memnuniyetleri, ihtiyaç duyulan ve şu da olsa denilen tüm yorum ve istekleri araştırdık. Filo sahibi şirketler, Motosiklet kullanıcı ve gruplarını ziyaret ederek cihazların çalışması performansları ve cihazdan almak istedikleri ve alamadıkları tüm istek ve beklentileri dinleyerek satışını yapmış olduğumuz Secumore Marka Gps Araç Takip cihazımızın ithalatına karar verdik. 100 dönüm arazi üzerine kurulu 1000 lerce çalışanı olan Hong Kong’da kurulu olan Gps Araç Takip ve izleme üzerine üretim yapan büyük bir kuruluşun Türkiye satış mümessilliğini alarak satış ağımızı genişlettik.

Gps Araç Takip cihazlarının genel anlamda çalışma prensipleri aynıdır. Cihaz takip edilmek istenen araca montaj edilir ve cep telefonu veya pc üzerinden takip yapılır. Almış olduğumuz tepki ve istekler doğrultusunda montaj derdi olmayan kablosuz ve metalik zeminler üzerine güçlü bir şekilde tutunacak mıknatıslı olan cihazımız üzerine yoğunlaştık. Secumore Gps Araç Takip Cihazımızı diğer cihazlardan ayıran en önemli özellikleri arasında yer alan, bulunduğu iç ortamın sesini dinlememize olanak vermesidir. Aynı zamanda motosiklet kullanıcılarının en büyük problemi olan hırsızlık sorunu üzerine yoğunlaştık ve binlerce motosiklet kullanıcısı arkadaşımızın dişinden tırnağından arttırıp zor şartlarda aldıkları motosikletini nasıl hırsızlıktan koruyacak bir iş yaparak memnun ederiz diyerek üzerinde günlerce düşündük. Ve çok güzel bir fikir üzerine hareket ederek cihazımıza özel bir yazılım atılıp aktif edilmesini sağladık. Bu tip cihazların bir çoğun da titreşim alarmı vardır. Secumore Gps Araç Takip cihazımız da buna ek olarak, motosiklet veya aracın yerinden oynatılması durumunda cihaz aldığı titreşim neticesinde içindeki sim kart vasıtası ile motosikletin veya aracın kullanıcısını aramaktadır. Malum telefonumuza günde onlarca mesaj gelmekte ve bir çoğunu önemsiz olduğunu düşünerek bakmamaktayız. Yapmış olduğumuz yazılım sayesinde bu tip bir durumda cihaz sahibini aramakta ve uyarmaktadır. Akabinde de mesajla uyarmaktadır. Bu özellik sayesinde bir çok müşterimiz motosikletinin çalınmasının önüne geçmiştir.
Güçlü Ar-Ge ve Satış ekibi ile, güçlü, kullanıcı dostu bir platform aracılığıyla işletmeleri gerçek zamanlı konum tespiti, yakıt verimliliği, güvenlik ve iş zekası için gelişmiş takip araçlarıyla donatıyoruz. Buna ek olarak, bulut tabanlı çözümümüz izleme ve izlemenin ötesinde çalışır ve işletmelerin verimsizlikleri azaltmalarını, kârlılıklarını artırmalarını ve rekabet güçlerini korumalarını sağlar. Bizler sizlerin memnuniyeti için her zaman çalışma ve araştırma yapmaya devam edeceğiz. Gözünüz arkada kalmadan rahatça başınızı yastığa koymanız için biz hep buradayız.