CİHAZ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

Evet, bu cihazın 2G GSM ağını destekleyen bir sim kartına ihtiyacı var.

Evet, bu cihazın 2G GSM ağını destekleyen bir sim kartına ihtiyacı var.

Genellikle 50 ile 250 mb arası veri trafiğine ihtiyaç duyacaktır. Veri trafiğini kaydetmek için, cihaz için konumlandırma zaman aralığını ayarlayabilirsiniz.

Cihazımız üzerinde bulunan Dahili 6000 Mah Yüksel Pil ömrü sayesinde aracın hiç bir elektronik devresi ile bağlantı yapmadan kendi enerjisi ile Kullanımınıza bağlı olarak 10 Gün ile 20 Gün aralığında dayanan pil ömrüne sahiptir.

Günde 3 ile 5 sefer takip yapıp gibi yoğun kullanımlarda 10 gün şarjı gitmektedir. Her 6 saatte bir izleme yaparak cihazı yormadan takip yaparsanız eğer 20 Güne kadar şarjı gitmektedir. Cihaz 3 dk içinde kendine uyku moduna alarak şarj ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır. Buradaki tek kriter sizin kullanımınıza bağlı olarak şarj ömrü uzar veya kısalır.

Cihaz yanında gönderdiğimiz şarj kablosuna dilerseniz uzatma yaptırıp Usb port, akü ya da direk bir elektrik bağlantısına montaj yapılabilir. Kablo ile şarj bağlantısı yapacaksanız gelen akımın 5 Volt 2 Amper olmasına dikkat edin. Fazla akım cihazı bozar ve bataryaya zarar verir.

Cihaz suya karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Araç dışında yağmurdan , çamurdan etkilenmez

Cihazın arka kapağında çok güçlü mıknatıs özelliği  vardır , metalik zeminlere güçlü bir şekilde tutunur, taktığınız yerden elinizle bile  zor çıkarırsınız.

Cihazın üzerinde 3 adet ışık bulunmaktadır.1.ışık Mavi Renk Gps Sinyali verir, 2. Işık Yeşil Renk Sim Kart Sinyali Verir,3.Işık Silik Yeşil Renk Şarj ışığıdır. Cihaz şarjda iken tüm ışıklar Kırmızı renkli olarak yanıp söner. Tam dolum olduğunda tüm kırmızı ışıklar sabit kalır. Cihaz 3 dk içerisinde tüm ışıklarını söndürür ve uzun süreli pil ömrü için kendini uyku moduna alır.

Cihaz üzerindeki ışıklar ilk kurulumdan sonra 3 dakika içerisinde sönecektir. Işıklar sadece cihaza komut attığınızda devreye girer ve hemen söner. Cihazı araçta kolay fark edilmeyecek bir yere ve dilerseniz yüksek mıknatıs özelliği sayesinde metal bir yere yapıştırabilirsiniz. Yine de ışıklardan dolayı görüleceğini düşünüyorsanız ışıkların olduğu yere siyah elektrik bandı çekebilirsiniz.

PAYMENT INFORMATION

Vestibulum a fringilla scelerisque ante nisl id taciti parturient praesent suscipit mi at id vestibulum cum vel purus suspendisse egestas ad aenean a penatibus urna.Dignissim senectus metus sodales euismod.

Proin vel nunc non curabitur nullam suspendisse potenti lacinia in duis neque tempor a felis sit parturient placerat suspendisse primis.

Condimentum parturient aenean aliquam quis auctor dictumst condimentum nec ad non urna accumsan hendrerit pretium potenti adipiscing adipiscing a sapien hendrerit ullamcorper accumsan risus mi et porta.

Ac et condimentum potenti condimentum.

A faucibus leo auctor scelerisque sit torquent non ligula maecenas a suspendisse fermentum habitant aliquet consectetur mi ad nisl himenaeos elementum lobortis ornare ac adipiscing leo condimentum consectetur nibh laoreet.

Dictum a elit ridiculus odio montes.

Enim adipiscing commodo vestibulum condimentum parturient vulputate gravida phasellus scelerisque tellus lobortis scelerisque hac metus tincidunt mi.

Vestibulum vestibulum parturient inceptos scelerisque neque a facilisis posuere sem ullamcorper scelerisque ac.

Dignissim id a at adipiscing aptent nunc a dui dis quis est arcu parturient conubia lacinia adipiscing pulvinar nullam mi etiam leo molestie at elementum.

Quis nam per sem facilisis a a parturient consectetur mauris scelerisque parturient adipiscing pretium ac eget consectetur.

Condimentum nascetur sagittis eu himenaeos pharetra natoque bibendum pharetra nec vel a turpis dis phasellus ultrices sapien.